MHC De Mezen  -  Parkweg 8  -  3842 AD HARDERWIJK  -  0341-417233
mezen site 4.jpg mezen site 5.jpg site 03.jpg mezen site 2.jpg
Junioren
Senioren
 

Dames 1

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thomas Foppen
Trainer Thomas Foppen

Aankomende Speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Dieren D1 Haackey D1 12:45
Eelde D1 PW D1
Steenwijk D1 Zutphen D1 12:45
Twente D1 Mezen D1
Westerduiven D1 Goor D1

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 PW D1 10 28 9 1 0 31 6 0
2 Mezen D1 10 22 7 1 2 41 14 0
3 Twente D1 10 22 7 1 2 36 12 0
4 Dieren D1 10 21 7 0 3 30 19 0
5 Westerduiven D1 10 21 7 0 3 24 13 0
6 Flevoland D1 10 15 5 0 5 21 16 0
7 Goor D1 10 10 3 1 6 19 42 0
8 Eelde D1 10 8 2 2 6 9 22 0
9 Haackey D1 10 7 2 1 7 7 37 0
10 Steenwijk D1 10 4 1 1 8 7 27 0
11 Zutphen D1 10 2 0 2 8 5 22 0

Wedstrijden

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Hockey Club Twente D1 n.n.b uit
15 mrt MHC Dieren D1 n.n.b thuis - Gert van Lunteren Assurantiƫn
22 mrt HHC Haackey D1 n.n.b uit
29 mrt HC Eelde D1 n.n.b thuis
5 apr GoorseMHC D1 n.n.b thuis
19 apr Flevoland D1 n.n.b uit
10 mei MHCZutphen D1 n.n.b thuis
17 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1 n.n.b uit
24 mei Steenwijk D1 n.n.b thuis
14 jun Westerduiven D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Goor D1 Westerduiven D1 0-6
PW D1 Eelde D1 3-0
Haackey D1 Dieren D1 0-5
Zutphen D1 Steenwijk D1 1-1
Mezen D1 Twente D1 2-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Twente D1 Goor D1 8-1
Dieren D1 Mezen D1 4-3
Eelde D1 Haackey D1 2-2
Westerduiven D1 Flevoland D1 1-0
Steenwijk D1 PW D1 0-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Steenwijk D1 Eelde D1 2-0
Zutphen D1 Westerduiven D1 0-2
Flevoland D1 Twente D1 1-3
Goor D1 Dieren D1 4-3
Mezen D1 Haackey D1 8-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Eelde D1 Mezen D1 0-1
Westerduiven D1 PW D1 2-6
Haackey D1 Goor D1 0-3
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Dieren D1 Flevoland D1 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Goor D1 Mezen D1 2-12
Steenwijk D1 Westerduiven D1 1-2
Zutphen D1 Dieren D1 1-2
PW D1 Twente D1 2-0
Flevoland D1 Haackey D1 4-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Twente D1 Steenwijk D1 7-0
Mezen D1 Flevoland D1 5-2
Haackey D1 Zutphen D1 2-1
Eelde D1 Goor D1 5-4
Dieren D1 PW D1 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Flevoland D1 Goor D1 1-0
Zutphen D1 Mezen D1 0-5
Steenwijk D1 Dieren D1 1-3
PW D1 Haackey D1 3-0
Westerduiven D1 Eelde D1 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Mezen D1 PW D1 1-1
Eelde D1 Flevoland D1 0-4
Haackey D1 Steenwijk D1 1-0
Goor D1 Zutphen D1 1-1
Twente D1 Westerduiven D1 1-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zutphen D1 Flevoland D1 0-2
Twente D1 Eelde D1 0-0
Steenwijk D1 Mezen D1 1-2
Westerduiven D1 Dieren D1 1-3
PW D1 Goor D1 5-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Haackey D1 Westerduiven D1 0-3
Dieren D1 Twente D1 1-2
Goor D1 Steenwijk D1 4-1
Flevoland D1 PW D1 0-3
Zutphen D1 Eelde D1 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Eelde D1 Dieren D1 0-2
Steenwijk D1 Flevoland D1 0-6
Twente D1 Haackey D1 8-1
PW D1 Zutphen D1 1-0
Westerduiven D1 Mezen D1 0-2