header foto

MHC De Mezen

DAT ZIJN WE SAMEN!

Veteranen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martijn Doesborgh
Coach Martijn Doesborgh
Manager Bart Zieleman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Beuningen H35A Mezen H35B 11:00
Oosterbeek H35B Flevoland H35A 14:30
Upward H35C Apeldoorn H35C 12:15
Upward H35D Ede H35A 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn H35C 19 53 17 2 0
2 Mezen H35B 20 50 16 2 2
3 Arnhem H35B 21 39 12 3 6
4 Beuningen H35A 19 37 11 4 4
5 Flevoland H35A 20 35 11 2 7
6 Overbetuwe H35A 21 35 10 5 6
7 Wageningen H35B 21 31 10 1 10
8 Oosterbeek H35B 20 19 5 4 11
9 Upward H35C 20 14 4 2 14
10 Upward H35D 20 14 3 5 12
11 Westerduiven H35A 21 10 2 4 15
12 Ede H35A 20 8 2 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei MHCBeuningen H35A 11:00 uit
12 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H35C 11:00 thuis - Gert van Lunteren Assurantiƫn

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Overbetuwe H35A Upward H35C 2-0
Mezen H35B Oosterbeek H35B 4-3
Beuningen H35A Arnhem H35B 0-5
Ede H35A Wageningen H35B 0-4
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Wageningen H35B Flevoland H35A 4-3
Upward H35D Mezen H35B 0-6
Upward H35C Beuningen H35A 0-1
Oosterbeek H35B Overbetuwe H35A 2-2
Arnhem H35B Ede H35A 1-1
Westerduiven H35A Apeldoorn H35C 0-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Beuningen H35A Oosterbeek H35B 2-1
Apeldoorn H35C Wageningen H35B 8-1
Mezen H35B Westerduiven H35A 4-0
Flevoland H35A Ede H35A 6-0
Overbetuwe H35A Upward H35D 2-0
Upward H35C Arnhem H35B 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Arnhem H35B Flevoland H35A 3-1
Wageningen H35B Mezen H35B 2-5
Westerduiven H35A Overbetuwe H35A 4-4
Ede H35A Apeldoorn H35C 0-3
Oosterbeek H35B Upward H35C 3-1
Upward H35D Beuningen H35A 1-1
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Flevoland H35A Westerduiven H35A 6-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Apeldoorn H35C Flevoland H35A 10-0
Beuningen H35A Westerduiven H35A 2-2
Oosterbeek H35B Arnhem H35B 1-1
Overbetuwe H35A Wageningen H35B 2-4
Mezen H35B Ede H35A 2-0
Upward H35C Upward H35D 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Upward H35D Oosterbeek H35B 1-1
Westerduiven H35A Upward H35C 1-2
Arnhem H35B Apeldoorn H35C 2-6
Flevoland H35A Mezen H35B 1-4
Wageningen H35B Beuningen H35A 2-5
Ede H35A Overbetuwe H35A 2-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Apeldoorn H35C Upward H35D 8-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Mezen H35B Apeldoorn H35C 1-1
Oosterbeek H35B Westerduiven H35A 3-3
Upward H35C Wageningen H35B 3-5
Upward H35D Arnhem H35B 2-1
Overbetuwe H35A Flevoland H35A 1-1
Beuningen H35A Ede H35A 5-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Arnhem H35B Mezen H35B 4-5
Flevoland H35A Beuningen H35A 3-1
Apeldoorn H35C Overbetuwe H35A 15-2
Wageningen H35B Oosterbeek H35B 1-0
Ede H35A Upward H35C 2-2
Westerduiven H35A Upward H35D 0-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Oosterbeek H35B Ede H35A 2-1
Beuningen H35A Apeldoorn H35C 1-7
Westerduiven H35A Arnhem H35B 0-8
Upward H35C Flevoland H35A 0-2
Upward H35D Wageningen H35B 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Flevoland H35A Oosterbeek H35B 6-2
Apeldoorn H35C Upward H35C 12-0
Wageningen H35B Westerduiven H35A 1-2
Ede H35A Upward H35D 1-0
Mezen H35B Beuningen H35A 5-2
Overbetuwe H35A Arnhem H35B 3-4
DONDERDAG 25 NOVEMBER 2021
Overbetuwe H35A Mezen H35B 6-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Upward H35C Mezen H35B 0-5
Beuningen H35A Overbetuwe H35A 2-2
Oosterbeek H35B Apeldoorn H35C 0-7
Upward H35D Flevoland H35A 0-1
Arnhem H35B Wageningen H35B 2-1
Westerduiven H35A Ede H35A 2-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Oosterbeek H35B Mezen H35B 1-8
Upward H35C Overbetuwe H35A 2-2
Wageningen H35B Ede H35A 2-1
Westerduiven H35A Flevoland H35A 0-2
Upward H35D Apeldoorn H35C 1-1
Arnhem H35B Beuningen H35A 0-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Mezen H35B Upward H35D 5-0
Beuningen H35A Upward H35C 4-1
Apeldoorn H35C Westerduiven H35A 11-0
Flevoland H35A Wageningen H35B 3-0
Overbetuwe H35A Oosterbeek H35B 2-1
Ede H35A Arnhem H35B 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Westerduiven H35A Mezen H35B 0-14
Ede H35A Flevoland H35A 2-5
Arnhem H35B Upward H35C 1-0
Upward H35D Overbetuwe H35A 1-3
Wageningen H35B Apeldoorn H35C 2-4
Oosterbeek H35B Beuningen H35A 2-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Upward H35C Oosterbeek H35B 2-1
Beuningen H35A Upward H35D 2-0
Apeldoorn H35C Ede H35A 9-1
Mezen H35B Wageningen H35B 4-1
Flevoland H35A Arnhem H35B 5-3
Overbetuwe H35A Westerduiven H35A 6-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Wageningen H35B Overbetuwe H35A 1-7
Westerduiven H35A Beuningen H35A 3-4
Arnhem H35B Oosterbeek H35B 7-0
Flevoland H35A Apeldoorn H35C 0-4
Ede H35A Mezen H35B 2-6
Upward H35D Upward H35C 1-2
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Flevoland H35A Overbetuwe H35A (2-3)TEMP_RESULT
ZONDAG 24 APRIL 2022
Mezen H35B Flevoland H35A 3-1
Oosterbeek H35B Upward H35D 1-0
Upward H35C Westerduiven H35A 4-1
Apeldoorn H35C Arnhem H35B 10-0
Overbetuwe H35A Ede H35A 8-0
Beuningen H35A Wageningen H35B 2-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Westerduiven H35A Oosterbeek H35B 1-4
Wageningen H35B Upward H35C 4-2
Arnhem H35B Upward H35D 3-0
Apeldoorn H35C Mezen H35B 4-1
Ede H35A Beuningen H35A 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Overbetuwe H35A Apeldoorn H35C 1-13
Beuningen H35A Flevoland H35A 4-4
Upward H35D Westerduiven H35A 1-1
Upward H35C Ede H35A 0-1
Oosterbeek H35B Wageningen H35B 3-4
Mezen H35B Arnhem H35B 1-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Arnhem H35B Westerduiven H35A 5-0
Ede H35A Oosterbeek H35B 1-2
Mezen H35B Overbetuwe H35A 8-1
Flevoland H35A Upward H35C 4-1
Wageningen H35B Upward H35D 1-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Arnhem H35B Overbetuwe H35A 4-2
Westerduiven H35A Wageningen H35B 1-4